MENÜ
Ankara 33°
Ankara Gazetesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Su üstünde görsel şölen
Spor
6 Eylül 2019 Cuma 11:27

Su üstünde görsel şölen

Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen Su Kayağı Kablolu Wakeboard Gençler Bireysel ve Büyükler Kulüplerarası Federasyon Kupası yarışları tamamlandı.
Bursa’daki Sukaypark’ta önceki gün başlayan şampiyonada, bireyselde 91 sporcu, takımlarda ise 8 kulüp 6 kategoride yarıştı. Final müsabakalarında mücadele eden sporcular, zorlu parkurda puan alabilmek için hünerlerini sergiledi.
Şampiyonada, “10-13 Yaş Genç Erkeklerde” Yusuf Berkay İpek birinci, Çınar Sınmaz ikinci ve Hüseyin Taha Mollasalih üçüncü olurken, “10-13 Yaş Genç Kadınlarda” Ceren Başaran birinciliği, Ceren Akça ikinciliği, Selin Başaran da üçüncülüğü elde etti. “14-17 Yaş Genç Erkeklerde” Duha Bora Bozkurt birinci, Mustafa Ömer Atmaca ikinci ve Mustafa Yılmaz üçüncü sıraya yerleşirken, “14-17 Yaş Genç Kadınlarda” birinci Beyzanur Kansu, ikinci Aynur Kuş ve üçüncü de Bahar Erkaya oldu.
“Büyük Erkeklerde” Hüseyin Can Türk birinci, Yusuf Eren Özdemir ikinci ve Berke Bozdemir üçüncü sırada yer alırken, “Büyük Kadınlarda” birinciliği Ennur Hasovalı, ikinciliği Tayibe Uzer ve üçüncülüğü Ceren Güneri elde etti.
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ankara Gazetesi