MENÜ
Ankara
Ankara Gazetesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Başkanlardan işbirliği mesajı
Sağlık-Yaşam
7 Eylül 2019 Cumartesi 12:01

Başkanlardan işbirliği mesajı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ile merkez ilçelerin Zabıta müdürlükleri, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 193’üncü yılında Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ile Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’ı ayrı ayrı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Oğuzhan Yücel başkanlığındaki heyet, zabıtanın özlük hakları ve yeni yasal düzenlemeler için başkanlardan destek istedi. Zabıta teşkilatı için yapılacak yasal düzenlemeler ve özlük haklarının iyileştirilmesi için her zaman teşkilata destek vereceklerini belirten Taşdelen, “Zabıta Teşkilatı, her yurttaşın hayatına dokunan belediyelerimizin omurgasıdır. Başkent belediyeleri olarak şimdi tam bir işbirliği içinde çalışmalıyız” dedi.

BİRBİRİMİZE DESTEK OLURUZ

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Altınok da şunları aktardı: “Bu şehirler sadece bizim değil, bizden sonrakilerin, bu nedenle tek ölçü hizmettir, partilerin ayrı olması bizim ayrı olmamızı gerektirmiyor, hizmet anlamında bir bütünüz, birbirimize destek oluruz. Baki olan şehirdir, millettir, devlettir. Güven ve huzur içinde yaşamamız için fedakarca, sorumlulukla, gece gündüz, bayram seyran demeden çalışan zabıtamıza önemli görevler düşüyor, en büyük destekçileri de biziz” diye konuştu

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ankara Gazetesi